Vazhdoni me thirrje për tek Allahu dhe të largoheni nga politika


Këshill nga muhadithi i këtij shekulli! Muhamed Nasirudin el ALBANI

Muhamed Nasidurin el Albani Allahu e mëshiroftë ka thënë:

“ Këshilla ime për ju është, të vazhdoni me thirrje për tek Allahu dhe të largoheni nga politika, e kjo për ju është më e mirë dhe më e dëlirtë”. (silsiletu el Huda ve en Nur 1/ 94)

Unejs Murati-FB

Advertisements
Ky zë u postua te Citate. Faqeruani permalidhjen.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s